O Kláře

~ o mně ~

„Humanoid“ klára

Co vám říct o sobě, aby to nebylo stejné, jako na mnoha podobných webech?

Tak snad jen to, že se jmenuji Klára Mencl a miluji život. Miluji, když okolo sebe vidím radostné, spokojené a laskavé lidi. Aby se mi toto dělo, tak to musím žít hlavně já. 

Být sama sebou je moje cesta a je velmi vzrušující. 

Je vzrušující se vším, co mi přichází do života.

Není to o tom, že by můj život měl být dokonalý, jak jsem si kdysi myslela a stále jsem ho porovnávala s ostatními. Hledala jsem, jak žít jenom v pozitivní energii, že vše ostatní je špatně. Přišla jsem však na to, že o tom to opravdu není, a přesto jsem za něj velmi vděčná. Žít vědomě znamená, že přijímáme s laskavostí, radostí a slávou úplně vše, tedy i to, co by někdo nazval negativním, zdrcujícím a nešťastným. A věřte, že pokud uvolníme veškeré úhly pohledu na to, co je dobré nebo špatné, se nám najednou změní úplně vše. 

Naše vědomí se probudí a my si budeme vědět v každé situaci rady. Někdy toto nazýváme intuicí…. 😀

Absolvované kurzy

Mluvte s entitami

Praha

Access Energetický Facelift

Průhonice

Access Foundation

Horní Jirčany, Průhonice

Access tělesný proces

Horní Jirčany

Access Bars 3x

Praha, Horní Jirčany

Spiritual Restruction

Poděbrady

Spiritual Respons Therapy

Praha

Výživový poradce

Resort sv. Kateřina

Další kurzy, kterými jsem prošla sem neuvádím, protože jich bylo opravdu velké množství a dnes už se na ně dívám s velkým odstupem. Možná bych ráda zmínila jeden, což je online kurz u Dr. Joe Vitale (známý z filmu Tajemství), a tím je praktik Zákona přitažlivosti.

V co věřím

jsme tvůrci svého života

víme víc, než si myslíme

jsme nekonečná bytost

každý den máme nové volby

Zkušenosti mých klientů


Klára je úžasná žena, se kterou je radost spolupracovat. Velmi příjemné vystupování a odborné znalosti je nedocenitelná kombinace.
Monika,
Domažlice

Klára mi pomohla svým poradenstvím zlepšit kvalitu mého života. Byl jsem se svým životem nespokojený, vyzkoušel jsem leccos a nepomáhalo nic. Po několika konzultacích s Klárou se začaly dít v mém životě výrazné změny nejen v mém okolí ale i uvnitř. Pokud si nevíte rady a chcete zlepšit kvalitu svého života, kontaktujte Kláru 🙂
Tomáš,
Praha

Bylo mi ctí být tvým klientem. Bylo mi potěšením jako starší žena (56) přijímat od tebe podporu. Ráznou, ale stále dávající možnost volby. Inspiruješ, pojmenováváš, a zároveň stále zdůrazňuješ, že jsem to já, kdo je šéfem mého života.
Dana,
Praha

Domluvte si termín své schůzky co nejdřív


zavolejte


zavolat kláře